291 milan tröja IJIAlm

274 pogba tröja LaylaC

Kontrakt Brazylijczyka na Stamford Bridge wygasa 30 czerwca, ale zapewnił fanów bluesa, że ​​pozostanie zaangażowany w sprawę Arsenal Tröja do końca sezonu.31-latek jest jedną z trzech znanych gwiazd Chelsea, których kontrakt prawdopodobnie wygaśnie, zanim kampania dobiegnie końca.

W rozmowie z brazylijskim kanałem telewizyjnym Esporte Interativo na czacie na Facebooku, powiedział: „Myślę, że mój kontrakt naprawdę kończy się w lipcu.Cytuje jednego z urzędników Football League, który powiedział: „Bardzo łatwo jest wszystkim władzom piłkarskim zebrać się i uzgodnić, że kluby mogą dawać zawodnikom tymczasowe kontrakty, aby zabrać ich na koniec dowolnego przedłużonego sezonu, gdyby tak się stało.

Chociaż takie podejście może zapewnić bezpieczeństwo tym, którzy znajdują się na szczycie piramidy piłkarskiej, jest mało prawdopodobne, aby kluby na niższych szczeblach oferowały nowe kontrakty, podczas gdy ich przyszłość finansowa pozostaje Barcelona Tröja tak niestabilna.

Manchester United działał szybko, aby przedłużyć umowę z Nemanja Matic poza koniec tego camiseta de Brasil sezonu.W tym dniu również trio Watford, Ben Foster, Herurelho Gomes i Adrian Mariappa, stają się wolnymi agentami.

Podobnie jak Ryan Fraser i Simon Francis z Bournemouth, napastnik Southampton Shane Long i gracze Burnley Ashley Westwood, Jeff Hendrick i Aaron Lennon.

Add a Comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *